Travelin

Zadbaj o to, aby Twoja marka, produkty lub usługi były widoczne w sieci. Zwiększ sprzedaż, spraw, żeby stronę odwiedzało więcej użytkowników i zdobądź nowych klientów.

Może jeszcze nie wiesz czym jest Google Ads (dawniej AdWords), ale na pewno wiesz, jak ono wygląda. Wyobraź sobie, że wpisujesz w wyszukiwarkę Google zapytanie: fryzjer Poznań, pomoc drogowa, kursy nurkowania, noclegi na mazurach, spodnie do biegania. Pierwsze cztery z wyświetlanych wyników u góry wyglądają inaczej, przede wszystkim dlatego, że mają dopisek: reklama.

Tak właśnie wygląda efekt kampanii Google Ads – reklamy online wykorzystywanej przez firmy do promocji marek, produktów i usług w wyszukiwarce Google. To nieodłączny element marketingu online, dzięki któremu Twoja firma może być widoczna nie tylko na szczycie listy wyszukiwania, ale i na YouTube oraz innych stronach internetowych (np. onet.pl, wp.pl, interia.pl).

Masz pytania?
Porozmawiajmy.
Odpowiadamy w ciągu 24h
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wypełniając formularz akceptujesz Politykę Prywatności, która wyjaśnia w jaki sposób zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe.